Nabídka
www.akceproskoly.cz
www.akceproskoly.cz

Často kladené dotazy

16. 3. 2011
Spotřeba energie
Otázka: Na kolik korun vyjde spotřeba elektrické energie pro rodinu s dítětem na týden?
Odpověď: To je obtížné přesně vyčíslit, protože záleží na skutečné spotřebě a ta je dána používáním el.spotřebičů na chatě. A ty jsou vedle běžného osvětlení: bojler 50 l, 2x topný panel (600 W) pro ohřev obytných prostor v případě chladu, žebříkový radiátor (1,2 kW) v koupelně, lednička, rychlovarná konvice a vlastní spotřebiče.
23. 12. 2010
Spotřeba vody
Otázka: Spotřeba vody?
Odpověď: Cena za spotřebu vody je obsažena v ceně ubytování a není tedy předmětem sledování za účelem zpoplatnění. Za šetrné hospodaření s vodou se velmi přimlouváme, jedná se totiž o kvalitní vodu z vlastních studní a vrtu. Tam není zásoba vody zejména v suchém období bezedná..
23. 12. 2010
Odhlášení oběda
Otázka: Pokud se rozhodnu večer, že se vydáme druhý den na celodenní výlet, ale máme zaplacenou plnou penzi jak to bude s obědem? Dostane se náhradní balíček místo oběda, nebo je možné i oběd odhlásit?
Odpověď: Pokud tato situace nastane, řeší se to na místě s provozovatelem rekreačního zařízení.
23. 12. 2010
Změna chaty
Otázka: Dobrý den. Mám dotaz ohledně rezervace. Pokud provedu rezervaci a pak budu chtít jinou chatu než jsem si rezervoval. Co s tím?
Odpověď: Řeší se zpravidla osobním kontaktem – telefon.
23. 12. 2010
Úschovna kol
Otázka: Úschovna kol?
Odpověď: Úschovna kol je v prostorách rekreačního střediska.
23. 12. 2010
Ubytování pro vodáky
Otázka: Možnost ubytování pro vodáky?
Odpověď: RS Lužnice neslouží jako vodácké tábořiště.
23. 12. 2010
Koupání
Otázka: Možnosti koupání?
Odpověď: Pro koupání a plavání je řeka úplně nejvhodnější nad jezem - cca 200 m. Nejbližší veřejné koupaliště je v Bechyni (8 km).
23. 12. 2010
Mincovník na elektrickou energii
Otázka: Co je to mincovník na elektrickou energii?
Odpověď: Mincovník je kreditní automat umožňující předplatit odběr energie v objektu (např. v pronajaté chatce). Po vhození mincí (žetonů) (jejich hodnota je zobrazena na displeji) je možno používat placené spotřebiče (veškerou el. energii v objektu) do doby, než je vyčerpán předplacený kredit. Žetony se kupují u správce rekreačního zařízení. Z tohoto vyplývá, že při dodržení bezpečnostních předpisů je možno používat i vlastní elektrické spotřebiče – např. sušičku hub.
23. 12. 2010
Zrušení rezervace
Otázka: Pokud bude provedená rezervace již zaplacena a bude potřeba tuto rezervaci zrušit, jak je to s vrácením peněz a je za rušení nějaký poplatek?
Odpověď: Vše se řeší dle platných stornovacích podmínek viz. stornovací podmínky.
Vytvořeno v redakčním a rezervačním systému společnosti IIS Tábor s.r.o.